O nás

Definice slova VITALITA říká, že jde o dostatek životní energie a aktivity. Myšlenka založit web, který se stane jakousi platformou pro tento pojem a vše s ním spojené, se nás držela již dlouhou dobu. Oba dva tento pojem v podstatě tvoříme a tím se navzájem doplňujeme. Míša je biochemička a neunikne jí nic s výživou spojené = životní energie = strava. Honza je zase zapálený sportovec, který po tom, co vám řekne, že se mu ale opravdu nikam nechce, vyšlape na kole na Vrbatku (chata na hřebenech Krkonoš), a aby toho nebylo málo, sjede do údolí a vyšlape to ještě jednou = aktivita

Naše tvůrčí, aktivní a cílevědomé MY chtělo dát prostor pro kreativitu, nápady, zážitky a zkušenosti i ostatním, protože věříme, že hodně lidí má na toto téma co říci.

Web spatřil světlo světa v květnu roku 2018 a máme s ním velké plány. Chceme vám nabídnout místo, kde se dozvíte zajímavé věci, kde se můžete o informace podělit a z jakého si zároveň můžete i něco odnést.

Hlavními tématy vitalwebu je zdravý životní styl, zdravá strava, sport a pohyb obecně. V průběhu roku se můžete těšit na mnoho novinek, které pro vás postupně připravujeme. Již teď můžeme prozradit, že to bude stát za to.

Míša a Honza :)

PS: Jsme otevření zajímavým lidem i nápadům. V případě zájmu o spolupráci nás prosím kontaktujte na info@vitalweb.cz.