Vitalweb

Jsme aktivní sportovci a v minulosti byli mnozí z nás profesionální či poloprofesionální sportovci. Sami jsme si prošli řadou zdravotních komplikací a díky vyvážené stravě, kterou jsme se postupně sami naučili připravovat, jsme tyto obtíže zvládli vyřešit a mohli jsme se pustit opět do zdravého života!

Čistý sport je projekt vynikajícího českého bikera Ivana Rybaříka, který si vzal za úkol předávat široké veřejnosti informace a zkušenosti z prostředí zdravého životního stylu. Především se zaměřuje na způsoby tréninku v kombinaci s energeticky vyváženou stravou a následně poradenstvím. Mezi lidmi, sportovci, ale také na poli marketingu, sjednocuje myšlenky, společnosti a brendy, které mají vyšší cíle ve ztahu ke zdraví či sportu.

Čistý sport sjednocuje všechny lidi dobré vůle, ale také sportovní nadšence, jak by řekl Francois Villon.. rváče se životem a všechny ty, kteří mají zájem žít svůj život mimo vyjeté koleje.

Čistý sport, jako nezisková organizace, je součástí různých sportovních událostí. Účastní se workshopů a vzdělávacích akcí. Společně s dalšími subjekty zařizuje soustředění a kempy pro mládež, členy závodních týmů a ostaních sportovců a členů našeho spolku dle § 228 a násl..

Nové články