Zpomalte tvorbu vrásek – omládněte se Sedmikráskou!

Zpomalte tvorbu vrásek – omládněte se Sedmikráskou!
zdroj: Orling

Kolagen není zásadní jen pro zdraví kloubů. Nedocenitelnou roli hraje i ve zdraví pokožky a vlasů. Právě z toho faktu vychází Sedmikráska Orling, nová kolagenní výživa pro výživu pleti zevnitř.

Věčné mládí je snem snad každé ženy a pravděpodobně i nejednoho muže. Odkud ale vychází skutečná krása? Jedině zevnitř. Jedině taková krása je dlouhodobě udržitelná a opravdová. Společnost Orling s.r.o., která se vývojem a výrobou kolagenních doplňků stravy zabývá již 27 let, to ví a této filosofii podřídila výrobu nejnovějšího produktu s výmluvným názvem Sedmikráska. Chcete být sedmkrát krásnější? Dopřejte si denně lahodný melounový drink, který vyživí vaši pokožku zevnitř a omládněte se Sedmikráskou Orling!

Kolagen především
Na prvním místě je i v Sedmikrásce, podobně jako v dalších výrobcích společnosti Orling, především kolagen. A to konkrétně v podobě dvou druhů kolagenních peptidů Gelita a Verisol. To jsou enzymaticky štěpené fragmenty kolagenu, který tvoří až 70 % hlavní škáry, což je hlavní vrstva kůže. Tento kolagen zodpovídá za pevnost, strukturu, hydrataci a pružnost pokožky. Když se s věkem přirozeně vytrácí, pokožka tyto vlastnosti ztrácí. Proces tvorby některých aminokyselin nutných pro tvorbu kolagenních řetězců je pro tělo energeticky náročný. Proto je moudré mu aminokyseliny, které je tvoří, dodávat. Jedním ze způsobů je i každodenní užívání Sedmikrásky Orling. Bioaktivní kolagenní peptidy Gelita a Verisol vyživují kůži od jejich nejhlubších vrstev, působí tedy přesně tam, kde je jich potřeba. Dvojí kolagenní peptidy Gelita a Verisol také stimulují tvorbu mladého kolagenu typu III, čímž dodávají pokožce pevnost a pružnost, zlepšují její tonus a redukují výskyt vrásek.

Proti vráskám, suché či zhrublé pleti
Kolagen je, co se výživy pokožky týče na prvním místě, zdaleka ale není jedinou látkou, kterou pro zdraví a svěží vzhled potřebuje. Ve společnosti Orling to vědí, proto Sedmikráska kromě bioaktivních kolagenních peptidů pokožce dodává ještě další cenné látky, bez nichž se její plný a zdravý vzhled neobejde. Jedná se o francouzské značkové a klinicky testované fytoceramidy Ceramonides, které nabízejí exkluzivní anti-aging efekt. Obnovují obsah kožních ceramidů, organických sloučenin lipidové povahy, které tělo do čtyřicátého roku věku přirozeně tvoří. Poté však tento proces přirozeně ustává a pokožka ztrácí svou lipidovou ochrannou bariéru, propouští ven transdermální vodu a vysychá. Další důležitou součástí je známá kyselina hyaluronová, tvořící jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Ta přispívá k významnému snížení hrubosti kůže a hloubky vrásek a podporuje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové. Tím zvyšuje hydrataci kůže a podporuje její bezjizevnaté hojení. Extrakt ze sedmikrásky, který dal tomuto doplňku stravy jméno, je silný antioxidant, chrání kožní buňky a kolagenní strukturu a přispívá ke zdraví pleti, vlasů a nehtů. Díky těmto 4 hlavním složkám každodenní užívání Sedmikrásky Orling pleť vyhladí již za pouhých 15 dní. Je důležité upozornit na fakt, že v počátcích užívání může dojít i ke krátkodobému zhoršení pleti, pokud jsou ve spodních vrstvách kůže zapouzdřené cysty či jiné zánětlivé procesy, které se vyhojí a pleť zůstává čistá, napjatá a omlazená. Délka užívání doplňku stravy Sedmikráska Orling by se měla řídit stavem, stářím a potřebami vaší pleti.

Tou největší hodnotou je OBSAH
Kromě výše zmíněných látek obsahuje Sedmikráska Orling tyto bioaktivní látky: Antihomocysteinové vitamíny, které chrání kožní buňky a tkáň. Bylinné extrakty (Arvensil®– přeslička rolní, ostropestřec mariánský) a minerální antioxidanty (selen, mangan, měď a zinek) chrání a podporují zdravou a čistou pleť. Komplex vitamínů A, B, biotin, C, D, E, které připívají k formaci kolagenu a chrání zdravou a mladistvou pleť.

Sedmikráska Orling je skutečným elixírem zdraví podporujícím přirozené nastavení organismu, které se mimo jiné projeví i na perfektním stavu pokožky. Sedmikráska Orling pomáhá v boji s problematickou či stárnoucí pletí, s poúrazovými a pooperačními stavy po plastických operacích, také těm, kteří se potýkají s popáleninami nebo bojují s nežádoucími vráskami.

Originální doplněk stravy Semikráska Orling® s melounovou příchutí (15 denních dávek) pořídíte v lékárnách nebo na webu www.orling.cz za 899 Kč.

Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho s přáteli! A přidejte si nás na seznam.cz!