Tekuté silonky: dokonalá pomůcka pro ženy, kterou musíte poznat

Tekuté silonky: dokonalá pomůcka pro ženy, kterou musíte poznat

Ukrýváte v létě nohy, protože se stydíte, že je nemáte opálené? Nechcete ukazovat nohy, protože se obáváte, že budou vidět případné nedostatky? Vše spolehlivě vyřeší tekuté silonky. Jakmile jednou vyzkoušíte, stanou se nepostradatelnou záležitostí a už vás nikdy nemusí trápit oka na punčochách.

Pokud patříte mezi ty dámy, které si zoufají, že nemají krásně opálené nohy nebo potřebují trochu kosmetického vylepšení, pak věřte, že se v tomto směru můžete maximálně spolehnout na tekuté silonky.

Make up na nohy
Oficiální název zní make up na nohy. Jedná se o kosmetický produkt, který je k dispozici ve formě spreje či krému. Hned v úvodu je třeba zmínit, že tento výrobek nemá opravdu nic společného se samoopalovacím krémem. Tekuté silonky se vskutku používají jen na nohy. Přináší komfort v rámci aplikace. Jsou vhodné i pro opálené nohy. Nejen že jsou tekuté silonky velmi příjemné, ale dokáží doslova zázrak, neboť pokožku na nohou zmatní, sjednotí, zakryjí jizvy, žilky, modřiny apod. Po celou dobu zůstává zachována struktura a přirozený tvar nohou. A věřte, že na pohled nikdo nerozezná, že nemáte klasické punčochy, to opravdu je možné zjistit až po hmatu. Efekt v tomto směru je nepřekonatelný.

Dokonale krásné a hebké nohy
Tekuté silonky vynikají mnoha přednostmi. Tak především na rozdíl od tělových punčoch nikterak nezkreslují siluetu ani strukturu nohou. Nohy vypadají zcela zdravě, přirozeně, sametově. Make up na nohy skryje případné nedostatky a naopak podtrhne přednosti vašich nohou. Jedná se o produkt, který dokonce ochrání pokožku na nohou před prachem, škodlivými bakteriemi, různými alergeny a jinými škodlivými faktory, ale zároveň kůže může přirozeně dýchat. Předností je, že tento make up na nohy se neotírá o oblečení, nešpiní, ani pokud se zpotíte. Můžete bez problémů zvolit bílé oblečení bez jakýchkoliv obav i do tropického dne.

Jednoduchá aplikace
Ať už si vyberete sprej či krém, obojí se nanáší velmi snadno. Jednodušší už to vážně ani nemůže být. Věřte, že vše zvládnete na výbornou hned na poprvé. Nejdříve si dejte určité množství přípravku do dlaně a poté rovnoměrně rozetřete. Jde to velmi snadno a lehce. Jen je třeba pamatovat, že přípravek se nanáší na suchou a čistou pokožku. Kromě impozantního výsledku je výhodou i to, že nemusíte provádět peeling před nanesením, jako je tomu v případě samoopalovacích přípravků a také nedochází k postupnému hnědnutí. Výsledný efekt je okamžitý. Stejně tak se není třeba obávat případně vzniklých nevzhledných fleků.  Na odstranění stačí použít pouze vodu a mýdlo. Ráno tekuté silonky „obléknete“ a večer „sundáte“. Stačí jen zvolit odstín. Světlý je vhodný pro světlejší typy. Střední neboli medium je ideální pro snědší či již opálenou pokožku.

Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho s přáteli! A přidejte si nás na seznam.cz!

Také by Vás mohlo zajímat

Tělový peeling: Jak si snadno vyrobit ten nejlepší doma?

Tělový peeling: Jak si snadno vyrobit ten nejlepší doma?

Kdo by netoužil po krásné a hladké pokožce, pokud možno bez celulitidy? Cesta k dosažení pružné, mladistvé a na dotyk hebké pokožky je snadnější, než si možná myslíte. Zařaďte do svého pěstícího rituálu...

Čtěte dál
Séra na podporu růstu řas: Kdy pomohou a na co si dát pozor?

Séra na podporu růstu řas: Kdy pomohou a na co si dát pozor?

Snad každá dívka či žena touží mít dlouhé a husté řasy. Ne všem to bylo ale dáno do vínku. Pozitivní zprávou je, že si lze pomoci speciálním...
Na dentální hygienu by měl chodit každý. V čem vám pomůže?

Na dentální hygienu by měl chodit každý. V čem vám pomůže?

Zuby jsou naší vizitkou. Krásné a zdravé zuby dokáží dodat na sebevědomí. Naopak špatný stav chrupu působí nejen neesteticky, ale může...