Začal nový čínský rok vepře! Co nám jeho období přinese?

Začal nový čínský rok vepře! Co nám jeho období přinese?
zdroj: Adobe Stock

Včerejší den odstartoval v zemích východních kultur několikadenní a velmi očekávané oslavy spojené nejen se začátkem jara, ale především nového čínského roku. Úterý 5. února je totiž dnem zahájení roku 2019 ve znamení zemského vepře, který bude vládnout až do 24. ledna 2020. Zajímá vás, co vám nový rok přinese a zda bude i pro vás důvodem slavit? Věřte, že bude! Štěstím a úspěchy totiž letošek nehodlá šetřit, ba naopak! Dá se říct, že bude plynout ve znamení „hojnosti“. Napovíme vám, jak podle zemského vepře svůj potenciál maximalizovat.

V jakém duchu se ponese rok zemského vepře?
Podobně jako klasický vepř je i toto znamení charakteristické tím, že miluje hojnost, pohodu a společnost. Je mírumilovný, štědrý a pro druhé by se rozdal. Zároveň si rád užívá dostatku všeho, co k životu potřebuje a co mu přináší požitek, ať už se jedná o stránku materialistickou či oblast mezilidských vztahů a lásky.

Kde čekat úspěch?
Realizace promyšlených plánů

Všichni, kteří si pečlivě připravili ať už jakýkoliv plán, týkající se osobních či kariérních snů, by jej měli začít realizovat právě v tomto roce. Letošek totiž napovídá, že se nám bude po finanční i nematerialistické stránce velmi dařit a doslova vyzývá, abychom se pustili do jejich uskutečňování. Avšak pozor, platí, že štěstí přeje připraveným, a tak se do ničeho nepouštějte bezhlavě. S promyšlenými kroky budete vesele kráčet po cestě k úspěchu.

Investice
Pokud se již delší dobu odhodláváte investovat za účelem zisku, vězte, že právě rok zemského vepře je nejvíce nakloněn sklízení hojné úrody, a proto více než vhodným obdobím k investování. Platí to samozřejmě v oblasti financí a kariéry, ale stejně tak i ve sféře mezilidských vztahů.

Spolupráce
Vepř je velmi společenský, rád se obklopuje těmi, které má rád a nebojí se požádat o pomoc druhé, čímž dosahuje úspěchů pohodlněji a bez zbytečného stresu. Proto se ani vy nesnažte dokázat sobě či druhým svou schopnost zvládnout vše po vlastní ose a dovolte druhým vám pomoct. Brzy poznáte sílu spolupráce, s níž dosáhnete úspěchu nejen rychleji, ale v mnohem větší pohodě. Sháníte-li nové pracovní kontakty nebo snažíte-li se sestavit nový tým, letošek je ve znamení úspěšné spolupráce.

Vztahy
Společnosti se letos rozhodně nevyhýbejte a naopak se snažte trávit více času s lidmi, které máte rádi a vedle nichž se cítíte příjemně. Myslete na to, že i vaše štědrost a pochopení vůči ostatním znamenají mnoho. Hledáte-li partnera či partnerku nebo čistě jen opravdové přátele, pak vám rok zemského vepře přinese štěstí.

Založení rodiny
Pokud uvažujete o založení rodiny nebo byste se rádi rozrostli o dalšího člena rodiny, hraje vám letošní rok do karet. Štěstí bude přát také párům, které se již delší dobu snaží otěhotnět a na miminko stále čekají.

Konec dvanáctiletého cyklu
V čínském kalendáři je každý rok přiřazen jednomu z dvanácti znamení, která dohromady tvoří dvanáctileté cykly. Každý cyklus navíc patří jednomu z pěti elementů, které se postupně vystřídají a tím utváří šedesátileté periodické celky. Vepř je posledním znamením čínského zvěrokruhu a uzavírá tak cyklus všech dvanácti zvířat.

Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho s přáteli! A přidejte si nás na seznam.cz!