Klasická léčba už vám nedokáže pomoci? Vyzkoušejte tradiční čínskou medicínu

Klasická léčba už vám nedokáže pomoci? Vyzkoušejte tradiční čínskou medicínu
zdroj: Adobe Stock

Tradiční čínská medicína je více než 2,5 tisíce let starý systém čínského lékařství a dodnes pomáhá lidem po celém světě. Na jakých principech staví a proč bychom jí měli věnovat pozornost? A může nám třeba pomoci, když už si klasická medicína neví rady?

V 10 + 1 otázkách se dozvíte odpovědi na základní otázky, které vás zajímají. Na téma tradiční čínské medicíny (TČM) jsme si povídali se Zuzanou Košařovou, studentkou tradiční čínské medicíny a absolventkou oboru čínské fytoterapie.

Sledujte náš kanál na youtube

Fyzické a duševní zdraví je nedílnou součástí spokojeného života každého z nás. O způsobech, jak si zachovat pevné zdraví, hovoří také tradiční čínská medicína, která nás učí, jak o sebe pečovat ať už v rámci prevence či již vzniklých zdravotních potížích. Tradiční čínská medicína je východní lékařský systém starý několik tisíc let a je tedy ověřená dlouhou tradicí. Pomáhá lidem po celém světě a její obliba vzrůstá také u nás. Jako čistě přírodní medicína pracuje s obnovováním celkové vnitřní rovnováhy daného člověka přirozeným způsobem, není se tedy třeba obávat vedlejších účinků. Jak bychom ve stravě měli respektovat roční období? A proč je podle TČM vhodná pravidelná kontrola jazyka?

Moderátorka: Michaela Bebová

Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho s přáteli! A přidejte si nás na seznam.cz!